Výherci soutěže o probiotické kapky BioGaia

Správná odpověď na soutěžní  otázku:Do jaké teploty můžete kapky BioGaia ProTectis 10 ml uchovávat mimo lednici? Byla za 1) do 25°C

Výherci soutěže o kapky na dětskou koliku a podporu trávení.

1. Jana S (Hradec Králové)
2. Martina K (Ostrava)
3. Radka M (Česká Lípa)

Výhercům gratulujeme a výhru zasíláme. 😀

 

 
Nadýmání, kojenecká kolika, průjem i zácpa jsou odrazem stavu naší trávicí soustavy. Chcete-li u sebe či dětí trávicí potíže minimalizovat, podpořte ve střevech koktejl užitečných bakterií, které zažívání prospívají. Jako třeba probiotická bakterie Lactobacillus reuteri Protectis, původně izolovaná z mateřského mléka. Je přirozenou součástí zažívacího traktu a podporuje zrání střevních tkání, rozvoj zdravé mikroflóry a normální fungování střev. Tím, že vytváří ideální prostředí v celém trávicím traktu, zvyšuje i jeho odolnost vůči infekcím. V kapkách je možné dodat organismu 100 milionů těchto tělu přátelských bakterií denně!

 

Probiotické mléčné bakterie Lactobacillus reuteri Protectis se do střev dostávají živé a při osidlování střevní sliznice eliminují množení škodlivých mikroorganismů a napomáhají růstu tělu prospěšných bakterií. Snižují riziko infekce zažívacího traktu a podporují v něm přátelské prostředí,“ vysvětluje pediatr a alergolog Milan Matulka.

Patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillusreuteri Protectis je aktivní složkou termostabilních kapek  BioGaia ProTectis 10 ml. V lékárnách a na www.ewoshop.czje nabízí společnost Ewopharma. Kromě preventivního podávání se doporučují například proti novorozenecké kolice. Klinické studie ukázaly, že je-li tato mléčná bakterie podávána kojencům s kolikou, miminka se zklidní a výrazně se zkrátí doba jejich každodenního pláče. Významně zkracuje i dobu trvání akutního průjmu a zmírňuje nežádoucí účinky antibiotik. Kapky podporované Českou pediatrickou společností jsou vhodné pro každého, pro děti již od prvního měsíce života. Více se dozvíte na www.detska-kolika.cz.  

 

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář