Vytvořte si fotoplátno – vhodný bytový doplněk

Každý interiér si zaslouží originalitu. Vlastní domov lze vylepšit svým vlastním unikátním fotoplátnem.
Určitě vlastníte fotografie, které jsou pro vás nezapomenutelné. Může se jednat o nádherné okamžiky z dovolené, překrásné scenérie přírody, které jste viděli, anebo chvíle v rodinném kruhu. Jestli je chcete mít vždy na očích, zkuste z nich vytvořit fotoplátno a umístit na zeď vašeho příbytku.

Kromě toho, že vás potěší, stane se i vkusným bytovým doplňkem. Představte si svoje oblíbené fotografie vytištěné na skutečné malířské plátno, vypnuté na dřevěném rámu. Velikost fotoplátna může být až 50×70 cm, což je skutečně úctyhodný rozměr. Vybrat si ale můžete i z menších formátů 30×40 a 40×50 cm.

Fotoplátno vyrobíte velmi jednoduše. Stačí si ze stránek www.happyfoto.cz  stáhnout a nainstalovat HF Designer a pustit se do tvořivé práce. Program je velmi jednoduchý a práci s ním zvládne i počítačový začátečník. Po výběru fotografie, případně fotografií, jestliže chcete vytvořit koláž, můžete upravovat vzhled fotoplátna. Program má k dispozici nepřeberné množství pozadí, ornamentálních doplňků, klipartů, které můžete dále upravit různými zvláštními efekty.
Všechny tyto možnosti vám poslouží k tomu, abyste vytvořili unikátní umělecké dílo. K fotografiím nezapomeňte přidat zajímavý popis, ať je váš výtvor co nepoutavější a nejoriginálnější. Poté, co bude fotoplátno hotové, vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak ho prostřednictvím internetu zaslat do tiskárny společnosti HappyFoto. Do dvou týdnů vám přijde na dobírku hotový výrobek.
Více informací a ceník získáte na stránkách www.happyfoto.cz.

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář