Zahájení školního roku ve FN Motol s Kapkou naděje

Dne 12. září 2012 byl v dopoledních hodinách ve FN Motol slavnostně zahájen školní rok 2012/2013. Tuto akci, stejně jako každý rok, připravil a pořádal NF Kapka naděje. Letos všechny přítomné přišla pobavit se svým vystoupením skupina Lion Base, která je součástí mezinárodní Star Wars kostýmové organizace Rebel Legion a která propaguje Star Wars fandom.
Po úspěšném vystoupení, které se všem přítomným líbilo, se zástupci vystupující skupiny společně se zástupcem společnosti Playstation s panem Jakubem Holým – Account Managerem a ředitelkou NF Kapka naděje Elen Švarcovou vydali navštívit i větší děti na Kliniku dětské hematologie a onkologie a na pediatrickou kliniku nemocnice, aby předali na oddělení hry pro zpříjemnění pobytu v nemocnici. Předány byly dva systémy PlayStation®2, pět systémů PlayStation Portable, stojany na ně a velké množství her.

Nakonec se děti mohly ještě těšit na sladký dárek od společnosti Haribo, který jim rozdala Elen Švarcová.
Děkujeme vystupujícím, společnosti Playstation a společnosti Haribo, za příjemné chvíle, které dětem připravili i za hodnotné dary, které dětem udělaly velkou radost.

Jednorázová DMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 27 Kč.
DMS Roční podpora. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz

www.kapkanadeje.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář