Soutěž: Zůstaňte krásná s Revalidem! Ve hře jsou 3 balíčky švýcarské kosmetiky

Vyhrajte balíček švýcarské vlasové kosmetiky Revalid. Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se tak do slosování o 3 dárkové balíčky obsahujících šampon, kondicionér, Revalid Repair mask a tonikum (ampule) Revalid!

 

Soutěžní otázka: 

Co obsahuje vlasové tonikum Revalid, které slouží jako obrana proti nadměrnému vypadávání vlasů?

  • a) kofein
  • b) čajové výtažky
  • c) silikon

Trvání soutěže: 25.5.-5.6.2015

Pravidla soutěže:
– odpovídat můžete vždy pouze jedenkrát
– účast v soutěži je možná zasláním odpovědi na email soutez@pritelkyne.eu
– výherci budou losováni ze správných odpovědí

 

Jednotlivé přípravky jsou různě kombinovatelné, dají se ale užívat i samostatně. Pro posílení a znovuoživení vlasů je vhodný revitalizující proteinový šampon a kondicionér Revalid s obsahem alantoinu, který zklidňuje vlasovou pokožku. Pečující Nutri Repair Treatment je obohacený o ošetřující složky, posiluje a regeneruje poškozené vlasy a dodává jim pružnost, lesk a jemnost. Při pravidelném užívání snižuje lámavost a třepení konečků vlasů. Jako bezoplachovou léčebnou kúru, která díky svému unikátnímu složení, pomáhá vlasovému folikulu vzdorovat procesu stárnutí, používejte tonikum Revalid.

Kromě kosmetické řady je možno užívat tříměsíční léčebnou kúru Revalid ve formě želatinových tobolek, které nejen podporují růst a obnovu vlasů, ale zároveň příznivě působí na kvalitu slabých a lámavých nehtů.  Tento volně prodejný lék je dostupný ve 30ti, 120ti nebo 270ti kapslovém balení v ceně od 195 Kč.

Veškeré informace najdete na www.revalid.cz a www.facebook.com/revalid.cz

Chcete přidat svůj názor?

Napsat komentář