Ostatní

Diskrétní pomoc online i v ordinaci: Klinika AdiCare nabízí psychoterapii pro dospělé i děti

Každý může mít nespočet kamarádek, ale skutečnou přítelkyni, tu má člověk jenom jednu. Ta člověka doprovází v životě nejen v dnech dobrých, které jsou zahrnuty sluncem a radostí, ale zejména v časech zlých, kdy by měla podpořit, podržet a vytvořit člověku jakousi „vrbu“, do které se lze ze svého trápení vymluvit. Pokud se tohle nepodaří a vzájemný vztah selže, můžete takovou oporu nalézt u profesionálů.

Nemusíte stát na lékaře frontu

Nevýhodou státních psychologických ambulancí je fakt, že jsou zasekané objednávkami na měsíce dopředu. Jejich výkon jde sice na pojišťovnu, ale soukromá zařízení oproti nim poskytují osobitější a flexibilnější přístup. Specializovaným pracovištěm, vhodným pro řešení osobních krizí a stavů vyžadujících terapii, je klinika AdiCare Brno, jenž sídlí na Údolní ulici v městské části Brno-střed. Nabízí odbornou péči v rámci individuální psychoterapie pro dospělé i děti od tří let.

Jde to i bez psychofarmak

Mezi nejčastější diagnózy, s nimiž lidé vyhledají pomoc, jsou nejrůznější úzkosti, nevyjímaje sociální i panické poruchy, nebo léčba závislostí. Ať už jde o závislost na alkoholu, drogách, hazardu či na jídle. Všechny psychoterapeutické programy jsou předem systematicky naplánovány individuálním potřebám jednotlivce, aby byly co nejvíce efektivní. Minimalizuje se užívání psychofarmak, gró léčby spočívá v terapii.

V ordinaci i přes počítač

Péče na klinice AdiCare je zcela diskrétní, nezapisuje se do vaší zdravotní dokumentace. Léčbu je možné částečně či zcela absolvovat i online formou, kdy budete mít zaručeno maximální pohodlí svého domova a jistotu, že vás u lékaře nikdo nepotká. Záleží jen na vás, jakou formu zvolíte, co vám bude více vyhovovat. Objednat ke vstupní konzultaci se můžete na stránkách ambulance Brno – AdiCare.

Mohlo by se vám také líbit...