Ostatní

Vyzkoušejte vegetariánskou kuchyni – Je nejen zdravá, ale i chutná

Mnohý z nás si pod pojmem vegetariánská kuchyně představí zdravou stravu, která však nemusí být až tak chutná. To však není pravda. I vegetariánská strava chutná a je velmi rozmanitá.

Jaké výhody nabízí vaření bez masa?

Strava bez masa je nejen chutná, ale také zajímavá a dokáže uspokojit i velmi náročné strávníky. Důkazem toho je vegetariánská restaurace Green Table v Praze. Vegetariánská strava, pokud má správné složení, dokáže tělu dodat potřebné živiny. Rostlinná strava poskytuje rozmanité chutě, vůně i barvy. Také v sobě ukrývá celou řadu zdraví prospěšných látek. Je velmi bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Tělu poskytuje aktivní enzymy. Dobře naplánovaná vegetariánská strava tělu dodá vše potřebné. Zaměřuje se na ní vegetariánská restaurace. Těch je po naší republice celkem velké množství.

Green Table – změna ve stravování

Tato vegetariánská restaurace nabízí skutečnou změnu ve stravovacích návycích. Můžete zde objevit moderní a udržitelnou gastronomii kladoucí důraz na lokálnost a sezónní produkty. Ochutnat zde můžete zdravé, čerstvé a chutné pokrmy, které se zde připravují denně a na místě. Bistro nabízí harmonii mezi kvalitní zdravou výživou a udržitelností. V čem vidí Green Table udržitelnost? Především v tom, že se zde neplýtvá jídlem ani energiemi. Součástí bistra je hydroponická farma, kde se pěstují saláty a bylinky používané v místní kuchyni. Pěstování probíhá samozřejmě bez chemických postřiků. Voda používaná v kuchyni se čistí a zalévají se s ní květiny zdobící prostory bistra. Pro čištění vzduchu jsou instalovány ekologické filtry. Pokrmy se připravují z čerstvých suroviny, které pocházejí od lokálních dodavatelů. Jsou připravovány denně čerstvé. Díky tomu se můžete sami přesvědčit o tom, že kombinace kvality a čerstvosti chutná dokonale.

Mohlo by se vám také líbit...