Ostatní

Estetické studio One+ – způsob, jak zkrotit nejen celulitidu

Celulitida nemusí být tak neřešitelný problém, jak si možná myslíte nebo jak vám namlouvá vaše okolí. Pokud vyhledáte profesionály, můžete se jí rychle a neinvazivně zbavit.

Maderoterapie Brno je malý zázrak

Procedura nazývaná maderoterapie Brno okouzlila teprve nedávno – a studio estetické medicíny One+ bylo mezi prvními, které ji v tomto městě začalo nabízet. Jedná se přitom o jedinečnou metodu, která pomáhá zbavovat se celulitidy, zpevňuje pokožku a činí ženy krásnějšími a sebevědomějšími.

Provádí ji vždy pouze zkušený terapeut, který pomocí speciálních dřevěných válečků přejíždí po problémových partiích, čímž se rozpouštějí tukové buňky a společně s toxiny mizí z těla. Zní to děsivě? Nemějte strach. Maderoterapie je zcela bezbolestná. Před každou procedurou vám navíc terapeuti ve One+ studiu všechno podrobně vysvětlí. Dojít můžete i na bezplatné a nezávazné konzultace, kde dostanete doporučení šitá na míru vašim potřebám.

Tuk i centimetry dolů

Bez dřiny a bez jehel se zbavíte i přebytečné kůže a zatočíte s podkožním tukem. Naprosto parádní úspěchy vám v této oblasti přinese kombinace vacupressu a lymfatických kalhot. Přístrojové baňkování zpevní podkožní vazivo a pomůže s redukcí celulitidy. Lymfatické kalhoty zase pracují s tlakovou vlnou, díky níž rozproudí váš lymfatický systém a postarají se o toxiny a odpadní látky v těle. Anebo vyzkoušejte Vacuslim 48, jenž ve spojení s výše zmiňovanou maderoterapií přináší fantastické výsledky.

Relax v One+

Možná se cítíte jen unavená a vyčerpáním už doslova padáte. I v tom případě se vyplatí navštívit One+ studio v Brně a užít si tu nečekaně příjemný relax. Prostředí studia působí pozitivně na psychiku, je tu hezky teplo, hraje relaxační hudba, hoří svíčky a každá žena tu rázem pookřeje. Personál se každé klientce věnuje na 100 procent a udělá maximum pro to, aby se při odchodu cítila jako znovuzrozená.

Šálek hřejivého lymfatického čaje, který každá žena ještě před procedurou dostane zdarma, je příjemným uvítáním, které vám dá znát, že vy jste tu teď ta důležitá, hýčkaná osoba.

Co takhle masáž

Velmi oblíbenými procedurami jsou v One+ studiu masáže. V nabídce je jich mnoho typů, takže každá klientka si může vybrat přesně tu, která je jí nejpříjemnější nebo která jí nejvíc pomůže. Je libo masáž obličeje? Masáž hlavy? Nebo masáž lávovými kameny? V nabídce je také lymfatická masáž Brno nebo baňková masáž Brno. A je to skutečně zážitek jako Brno – a možná i proto sem chodí tolik žen, které pak odcházejí s úsměvem na rtech a s uvolněnými svaly.

Místo pro každou ženu

Na procedurách nabízených v One+ je skvělé, že jsou určené pro všechny ženy. Peníze tu totiž nejsou na první místě a ceny jsou velmi přívětivé. Takže svůj zasloužený relax si tu užije jak profesorka či ekonomka, tak i pokladní nebo trafikantka. Záleží jen na vás, jaká z nabízených možností vás osloví nejvíce.

Mohlo by se vám také líbit...