Ostatní

Toužíte po tetování? Upřednostněte profesionální studia

Mít tetování je dnes zcela běžnou záležitostí. Pryč jsou doby, kdy se na potetované jedince pohlíželo s nedůvěrou či dokonce opovržlivě. Touhu vybočovat prostřednictvím „kérek“ dnes potlačuje jen málokdo. Tetovací salon Praha si za dobu svého působení vyslechl nespočet důvodů k tetování, a nespočet rozmanitých návrhů, ovšem primární pro ně je bezpečnost a hygiena klientů.

Dodržování hygienických podmínek

„Já mám kámoše, ten ti vykéruje za třetinovou cenu.“ Ruku na srdce, téměř každý máme „kámoše“, který má „kámoše“, co umí skvěle malovat a tím pádem i tetovat. Je pravdou, že umět malovat a mít cit pro detail a neskutečnou trpělivost je základem každého tatéra, ovšem jen to opravdu nestačí. Každý profesionální tatér či tatérka musí dodržovat přísné hygienické předpisy a pravidla. Nesmí nijak ohrozit zdraví svých klientů, proto většina z nich absolvovala zdravotnické kurzy.

Tetovací studio Praha, jejichž práci si můžete prohlédnou a následně se také objednat na unholy.cz, si zakládá na 100% hygieně a profesionálních výkonech.

Výsledky amatérů zpravidla neodpovídají vašim požadavkům

Možná jste na sociálních sítích nebo na internetu viděli fotografie zesměšňující nepovedené tetování. Jistě se nechcete objevit v takových skupinách nebo webech. Tatéři z pražského tetovacího studia Unholy mají dlouholetou praxi, o čemž svědčí i jejich bohatá galerie. Pokud toužíte po profesionálním tetování, které budete hrdě nosit, vyberte si jednoho ze čtyř tatérů na unholy.cz a zajistěte si termín pomocí poptávkového formuláře.

Amatéřští tatéři mohou nesprávně poradit s nesprávnou péčí o tetování

Tetování je velmi osobní záležitostí, i když nemá pro vás žádnou symboliku, jste to vy, kdo ho bude celý život nosit. Správná péče o čerstvé tetování zajišťuje správné hojení, proto se vždy držte rad a pokynů profesionálních tatérů.

Mohlo by se vám také líbit...